ouroboros

TÄITMATU UROBOROS. Massoonide salakaval taktika

Jüri Lina suurfilm

See näitab vabamüürlaste poliitilist ja majanduslikku kuritegevust, millega loodetakse kehtestada uus utoopiline maailmakord.
 
Hermese kahe otsaga mäng on paljastatud. Hallide kardinalide sõnakõlkse ja märke peaksime juba tundma. Aga kes lasi käibele võimuladviku lemmikdogma  – ‘poliitiline korrektsus’? Ja miks? Ja mida kujutab endast Uroboros?
Filmitriloogia viimases osas, ”Täitmatu Uroboros. Massoonide salakaval taktika”, on Jüri Lina võttegrupp, nagu varemgi, dokumenteerinud ajaloosündmusi ja avalikustanud dokumente, millest avalikkusel polnud aimugi.
Seda hirmuäratavat tegelikkust näeme ainulaadse filmikeele vahendusel. Inimkonna kannatused kajastuvad draamatiliselt mõtlemapanevate kujundite kaudu.

Juttu on Esimese maailmasõja tundmatust taustast (Sarajevo kohtuprotsessi protokollidest), Rasputini tapmisest Inglise salaluure abil (dokumendid Inglismaa riigiarhiivist avavad senitundmatuid tahke), Vene kodusõja intriigidest, Teise maailmasõja peadpööritavatest saladustest, Ungari ülestõusu telgitagustest sügisel 1956, Jugoslaavia kommunismi salajasest rahastamisest, kindral George Pattoni tapmise asjaoludest, millesse oli segatud NKVD, Jüri Lina raamatute mõjul vennastkonnast lahkunud rootsi massooni pihtimusest, Itaalia loozhi P2 kuritegevusest, ja paljust muust jahmatavast.

Haruldasi filmimaterjale massoonide ja KGB arhiivist

Pikkus 122 minutit.                                              
Hoiatus: filmis on vägivallastseene!

Tellida saate aadressilt jyrilina@yahoo.com.

Filmi hind on 20 eurot.

Täitmatu Ouroboros (DVD) on Tallinnas müügil ainult poes Loitsukeller, Müürivahe t. 17.