Kraftmatningen

Selles filmis näidatakse, kuidas massoonid ja kommunistid üritasid 1936 Hispaanias kehtestada kommunismi. Sündmuste areng põhjustas nn Hispaania kodusõja.
Vastupanu Stalinile, Kominternile (Kolmandale Internatsionaalile) ja rahvusvahelisele vabamüürlusele juhtis kindral Francisco Franco. Filmis on tundmatuid võtteid kommunistlikust terrorist Hispaanias. Selle jõuproovi võitis Franco. Nõukogude Hispaania ei saanud teoks, kuigi Stalin tegi tohutuid pingutusi.

Autor on välja kaevanud unikaalseid võtteid, mida laia avalikkuse eest on varjatud, sealhulgas värvikaadrid Nõukogude pommituslennukite hävitustööst Hispaanias. Aga ka USA massoonide dokument selle kohta, kuidas Franco kahjutuks teha. Pildid USA salaabist hispaania kommunistidele.
Film näitab, et kommunistid võitlesid Hispaanias nõukogude diktatuuri kehtestamise eest ning mitte demokraatia kaitseks, nagu Rootsi kommunistide juht Jonas Sjöstedt väitis Aftonbladet’is alles 3. aprillil 2012.

On esitatud haruldast dokumentatsiooni, sealhulgas Stalini kiri konkreetsete juhenditega vabamüürlasest peaminister Largo Caballerole.
Stalini plaani järgi taheti pärast võitu Hispaania üle kogu Lääne-Euroopa toppida kommunistlikkusse kotti.
Vene arhiivimaterjalid paljastavad tegelikkust.
Filmis on juttu Hispaania kullavaru röövimisest NSVL Riigipangale, tuhandete hispaania laste salakavalast asustamisest Nõukogude Liitu. Saab teada, mis juhtus hispaania pagulastega Nõukogude Liidus ja miks sugulased lasid tappa luuletaja Federico Garcia Lorca.
Paljastatakse tõde Internatsionaalsete Brigaadide kohta jne.

Haruldasi filmimaterjale massoonide ja KGB arhiivist.

 

Filmi moto:
“Trooni õõnestasid salaseltsid, kes alati on valmis Euroopat laastama. Mõne suure rahvaliikumisega käsikäes tegutsedes võivad nad hävitada kogu ühiskonna.”

 

Benjamin Disraeli,
briti peaminister 1868,  1874-80

 

Kestus: 1 tund ja 53 minutit

Rootsikeelne, eeestikeelsete subtiitritega

Stsenarist, produtsent ja režisöör Jüri Lina

Võtteid on tehtud Hispaanias, Rootsis, Eestis, Kanadas ja USA-s.

Filmi saate tellida aadressilt jyrilina@yahoo.com

Hind 20 eurot.